Soutěž o den s Davidem Hufem

Pořadí

1.

Senior klub ZVVZ, z.s.

421 km

2.

SENzační SENioři Cehnice

392 km

3.

Klub SENSEN Prachatice

272 km

4.

FIT SENIOR Příbram, o.s.

225 km

5.

KČT Lanškroun - Oldkolaři

201 km

6.

Klub aktivních seniorů

114 km

7.

SENSEN klub Úsměv pro zdraví

95 km

8.

Klub Réva

81 km

9.

Klub seniorů Rožnov p.R., o.s

69 km

10.

Klub Aktiv, z.s.

67 km


Pravidla

Soutěže pořádané občanským sdružením SENSEN se mohou zúčastnit pouze kluby SenSen v rámci ČR a soutěží mezi sebou jednotlivé kluby, nikoliv jednotlivci.

Podstatou soutěže je co největší počet nachozených kilometrů v rámci klubových výletů v ČR. Kilometry všech zúčastněných se nesčítají, platí kilometry z bodu A (počátku výletu) do bodu B (konečné místo výletu).
Klub musí následně na email katerina.sodomkova@bariery.cz zaslat 3 fotografie z výletu a krátký popis výletu dokumentující, že se skutečně odehrál. Fotky a popis výletu budou nahrávané na web udelejtoprosebe.cz. 5 klubů s největším počtem nachozených kilometrů získává jako cenu „den s Davidem Hufem“

Termíny budou stanoveny vzájemnou dohodou mezi klubem a Davidem Hufem.
Podrobná pravidla soutěže naleznete ZDE.

Soutěžící

Soutěžící

Aktivní milevští senioři s Davidem Hufem

30. 01. 2017

Do milevské sokolovny si s naším milým hostem přišla zacvičit čtyřicítka aktivních seniorů. Vlastnímu cvičení předcházela trocha teorie. Pak jsme se společně rozehřáli hrami s overbalem. Na podložkách jsme si vyzkoušeli jednoduché cviky. Například horu, baletku, vývrtku nebo zajíce a ježka. Protáhli, posílili i uvolnili jsme si svaly celého těla a cítili jsme se velice dobře.

Den s Davidem Hufem v Lanškrouně

30. 01. 2017

Za Oldkolaře z Lanškrouna moc děkujeme za den s panem Hufem. Beseda byla přátelská a neformální, a přesto na profesionální úrovní. A nácvik nordic walkingu, kde skupinu křepčících důchodců s hůlkami sledovala omladina směřující bruslit na zimní stadion, to byl bonbónek celé akce.