Soutěž o den s Davidem Hufem

Pořadí

1.

Senior klub ZVVZ, z.s.

421 km

2.

SENzační SENioři Cehnice

392 km

3.

Klub SENSEN Prachatice

272 km

4.

FIT SENIOR Příbram, o.s.

225 km

5.

KČT Lanškroun - Oldkolaři

201 km

6.

Klub aktivních seniorů

114 km

7.

SENSEN klub Úsměv pro zdraví

95 km

8.

Klub Réva

81 km

9.

Klub seniorů Rožnov p.R., o.s

69 km

10.

Klub Aktiv, z.s.

67 km


Pravidla

Soutěže pořádané občanským sdružením SENSEN se mohou zúčastnit pouze kluby SenSen v rámci ČR a soutěží mezi sebou jednotlivé kluby, nikoliv jednotlivci.

Podstatou soutěže je co největší počet nachozených kilometrů v rámci klubových výletů v ČR. Kilometry všech zúčastněných se nesčítají, platí kilometry z bodu A (počátku výletu) do bodu B (konečné místo výletu).
Klub musí následně na email katerina.sodomkova@bariery.cz zaslat 3 fotografie z výletu a krátký popis výletu dokumentující, že se skutečně odehrál. Fotky a popis výletu budou nahrávané na web udelejtoprosebe.cz. 5 klubů s největším počtem nachozených kilometrů získává jako cenu „den s Davidem Hufem“

Termíny budou stanoveny vzájemnou dohodou mezi klubem a Davidem Hufem.
Podrobná pravidla soutěže naleznete ZDE.

Soutěžící

Soutěžící

Den s Davidem Hufem v Příbrami

08. 02. 2017

David nás překvapil výběrem tématu životní energie. Následovalo cvičení pod Davidovo vedením. Endorfiny, euforie ... to jsou asi slova, která vystihují, jak jsme se cítili. Byla náročná a rozhodně jsme se zapotili. David je profesionál, má neuvěřitelnou energii a se svými cvičenci to zkrátka umí. Děkujeme!

Milevští vítězové soutěže o den s Davidem Hufem v novinách

08. 02. 2017

Den s Davidem Hufem měl na Milevsku velký ohlas. Do soutěže přispěl místní klub největším počtem kilometrů, na den s Davidem Hufem dorazilo přes 40 aktivních členů a Týdeník Milevské noviny věnoval akci 2 články.