Soutěž o den s Davidem Hufem

Pořadí

1.

Senior klub ZVVZ, z.s.

421 km

2.

SENzační SENioři Cehnice

392 km

3.

Klub SENSEN Prachatice

272 km

4.

FIT SENIOR Příbram, o.s.

225 km

5.

KČT Lanškroun - Oldkolaři

201 km

6.

Klub aktivních seniorů

114 km

7.

SENSEN klub Úsměv pro zdraví

95 km

8.

Klub Réva

81 km

9.

Klub seniorů Rožnov p.R., o.s

69 km

10.

Klub Aktiv, z.s.

67 km


Pravidla

Soutěže pořádané občanským sdružením SENSEN se mohou zúčastnit pouze kluby SenSen v rámci ČR a soutěží mezi sebou jednotlivé kluby, nikoliv jednotlivci.

Podstatou soutěže je co největší počet nachozených kilometrů v rámci klubových výletů v ČR. Kilometry všech zúčastněných se nesčítají, platí kilometry z bodu A (počátku výletu) do bodu B (konečné místo výletu).
Klub musí následně na email katerina.sodomkova@bariery.cz zaslat 3 fotografie z výletu a krátký popis výletu dokumentující, že se skutečně odehrál. Fotky a popis výletu budou nahrávané na web udelejtoprosebe.cz. 5 klubů s největším počtem nachozených kilometrů získává jako cenu „den s Davidem Hufem“

Termíny budou stanoveny vzájemnou dohodou mezi klubem a Davidem Hufem.
Podrobná pravidla soutěže naleznete ZDE.

Soutěžící

Soutěžící

Den s Davidem Hufem v Cehnicích

28. 03. 2017

V rámci soutěže Výlety pro radost získal Klub seniorů Cehnice druhé místo s úžasnými 392 nachozenými kilometry. Cehničtí si tak mohli užít den plný pohybu a zdraví pod lektorským vedením Davida Hufa. Děkujeme!

Den s Davidem Hufem v Prachaticích

20. 03. 2017

V tělocvičně Sportovního zařízení Prachatice proběhla 16. 3. beseda s mottem „věk není překážka, je to jen číslo“. Teoretický i praktický nácvik nordic walkingu se uskutečnil při cestě do Parku mládí, k mezigeneračnímu hřišti. Přišli všichni ti, kterým věk a životní styl není lhostejný.